ενότητα πομποδεκτών 850nm 100m 25G SFP28

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: OLKOPTO
Πιστοποίηση: RoHs, FCC, CE, UL etc
Αριθμό μοντέλου: OLSP852XL-CDS1
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 PC
Συσκευασία λεπτομέρειες: Παλέτα μεμονωμένης συσκευασίας Η 10 PC Ή παλέτα 20 PC
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T ή δίκτυο 30 ημέρες
Δυνατότητα προσφοράς: 80-100K το μήνα
Ποσοστό στοιχείων: 25Gbps Τύπος μορφής: SFP28
Μήκος κύματος: 850nm Απόσταση: 100m
Πηγή: VCSEL+PIN Λειτουργούσα θερμοκρασία: 0~70℃
Βάρος: 0,03 κλ Εφαρμογή: ●25.78 οπτικές συνδέσεις παρόδων 100GE SR4 Gb/s ενιαίες ●Other
Υψηλό φως:

πομποδέκτης 100M 25G SFP28

,

πομποδέκτης 850nm 25G SFP28

,

ενότητα sfp28 25g

ενότητα πομποδεκτών 850nm 100m 25G SFP28

 

Συμβατή 25G MMF 850nm 100m SFP28 ενότητα πομποδεκτών SR της Cisco SFP-25g-SR-s

 

Αυτός ο συμβατός 25G SFP28 πομποδέκτης SR του SFP-25g-SR-s σχεδιάζεται για τη χρήση με τη Cisco 25 τη συνδετικότητα Gigabit Ethernet στις εφαρμογές δικτύων κέντρων δεδομένων και υπολογιστών υψηλής απόδοσης. Είναι προγραμματισμένο και δοκιμασμένο για να εκτελέσει ίδιο με την αρχική ενότητα 25gbase-SR SFP28 της Cisco SFP-25g-SR-s και να παρέχει μια οικονομικώς αποδοτική αντικατάσταση. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε 25 λιμένες της Γερμανίας SFP28 των διακοπτών ινών της Cisco, δρομολογητές, Linecard, και ούτω καθεξής. Οι ανώτατες συνδέσεις υποστήριξης ενότητας SR SFP28 70m άνω των OM3 ή 100m πέρα από την πολλαπλού τρόπου ίνα OM4.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

• Λειτουργικά παρόμοιος με τη Cisco SFP-25g-SR-s
• Καυτός-pluggable τύπος SFP28
• Υποστήριξη για το ποσοστό στοιχείων 25Gb/s
• συσκευή αποστολής σημάτων 850nm VCSEL, φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ
• Απόσταση μέχρι 100m στην πολλαπλού τρόπου ίνα OM4
• Διπλός συνδετήρας LC
• Ενσωματωμένες ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες
• Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V

Τεχνικά στοιχεία

Συμβατός cOem Cisco
Τύπος πομποδεκτών LR
Προσιτότητα 10km
Συνδετήρας LC
Τύπος μορφής SFP28
Μήκος κύματος 1310nm
MEDIA SMF
Περιγραφή ταχύτητας 25-Gigabit
Ταχύτητα 25GBase
DOM DOM
Συμβατό σύστημα με τον αριθμό μερών cOem SFP-25g-LR-s
Διάσταση ναυτιλίας προϊόντων (HxWxD) 1.2 μέσα. Χ 2,75 μέσα. Χ 4,75 μέσα.
Βάρος ναυτιλίας προϊόντων (λίβρα) 0,4

 

 

 

Οπτικά χαρακτηριστικά (ΚΟΡΥΦΗ (Γ) = Β 0 έως 70 ℃, VCC = 3,13 έως 3,47)

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Τύπος Μέγιστο. Μονάδα Σημείωση
Συσκευή αποστολής σημάτων
Λειτουργούν μήκος κύματος λ 840 850 860 NM  
Ave. δύναμη παραγωγής (που επιτρέπεται) ΣΤΡΩΣΤΕ -8.2   2.4 dBm  
Αναλογία καταστολής δευτερεύων-τρόπου SMSR 30     DB  
Αναλογία εξάλειψης ER 2     DB  
Φασματικό πλάτος RMS (- 20dB) Δλ     1 NM  
Σχετικός θόρυβος έντασης RIN     -130 dB/Hz  
Δέκτης
Λειτουργούν μήκος κύματος   840 850 860 NM  
Τονισμένη ευαισθησία δεκτών (OMA) RsenS     -5.2 dBm  
Μέση δύναμη δεκτών Pimax -10.3   3 dBm 1
Το Los βεβαιώνει PA -30     dBm  
Το Los de-βεβαιώνει Pd     -12 dBm  
Υστέρηση Los Pd-PA 0,5   5 DB  

 

Σημειώσεις:

1. Μετρημένος στα ΤΖΙΤΖΙΦΑ λιγότερο από 5E-5, πλάτη με πλάτη. Το σχέδιο μέτρου είναι PRBS 231-1 με χειρότερο ER=4.5@ 25.78Gb/s.

 

Κυριώτερο σημείο

1. Τύπος: SFP28
2. Συμβατότητα: Multi-Vendor συμβατό σύστημα MSA
3. Tx/Rx μήκος κύματος: 850 NM. /850 NM.
4. Τύπος ινών: Πολλαπλού τρόπου ίνα (MMF)
5. Συνδετήρες: Διπλό LC
6. Μέγιστη απόσταση: 100m
7. Ποσοστό στοιχείων: 8.5-28.1 GBP
8. DDM/DOM: Υποστηριγμένος
9. Θερμοκρασία: Τυποποιημένο 0°-70°C

 

FAQ

1. Πόσο περίπου η εξουσιοδότηση;

Τα όλα προϊόντα μας είναι 3 έτη εξουσιοδότησης (η επιστροφή και αλλάζει την υπηρεσία μέσα σε 1 έτος, την επισκευή μέσα σε 2 έτη)

 

2. Ποιοι είναι οι όροι παράδοσής σας;

EXW, ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, DAP… είναι διαθέσιμο, μπορείτε να έρθετε σε επαφή με με μας για περισσότερες λεπτομέρειες

Στοιχεία επικοινωνίας
Larry

Τηλεφωνικό νούμερο : 008618695187695

WhatsApp : +008618695187695