Πομποδέκτης ινών 10gbase-SR 10G SFP+

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: OLKOPTO
Πιστοποίηση: CE, RoHS, FCC, FDA, UL, EMC, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: OLSP851XL-Γ (Ι) DS3
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 PC
Τιμή: negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/τσάντα φύλλων αλουμινίου, μεμονωμένη συσκευασία
Χρόνος παράδοσης: 3-6 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 80-120k το μήνα
Όνομα προϊόντων: 10G SFP+ 850nm 300m Ποσοστό στοιχείων: 10Gbps
Τύπος: SFP+ Μήκος κύματος: 850nm
Απόσταση: 300m Συμβατότητα: Πλανήτης
Τάση παροχής ηλεκτρικού ρεύματος: 3.3V Δύναμη παραγωγής: -6 dBm ~ -1
Ευαισθησία δεκτών: < -10="" dBm=""> Λειτουργούσα θερμοκρασία: 0-70°C, -40-85°C
Υψηλό φως:

πομποδέκτης ινών 10G SFP+

,

Πομποδέκτης ινών RoHS 10G SFP+

,

Πομποδέκτης ινών EMC SFP+

Πομποδέκτης ινών 10gbase-SR 10G SFP+

Συμβατός πομποδέκτης 10gbase-SR SFP+ 850nm 300m mtb-SR πλανητών

 

LC τύπος συνδετήρων οπτικών ινών

●100% εγγυημένη συμβατότητα

●Αριθμός μερών και μοναδικό serialization προϊόντων

●Αποβάλλει οποιεσδήποτε συγκρούσεις επικοινωνίας δικτύων και παρέχει τον εύκολο προσδιορισμό

●Πλήρως συμμορφωθείτε με τη συμφωνία πολυ-πρόσβασης (MSA) που επιτρέπει σε τους για να λειτουργήσει σε όλες τις υποχωρητικές πλατφόρμες MSA

 

Απόλυτες μέγιστες εκτιμήσεις

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Μέγιστο. Μονάδα Σημείωση
Τάση ανεφοδιασμού Vcc -0.5 4.0 Β  
Θερμοκρασία αποθήκευσης TS -40 85 °C  
Σχετική υγρασία RH 0 85 %  

 

Σημείωση: Η πίεση παραπάνω από τις μέγιστες απόλυτες εκτιμήσεις μπορεί να προκαλέσει τη μόνιμη ζημία στον πομποδέκτη.

 

Γενικά λειτουργούντα χαρακτηριστικά

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Τύπος Μέγιστο. Μονάδα Σημείωση
Ποσοστό στοιχείων Ο ΔΡ 9,953 10.3125 10,518 Gb/s  
Τάση ανεφοδιασμού Vcc 3.13 3.3 3.47 Β  
Ρεύμα ανεφοδιασμού Icc5     280 μΑ  
Λειτουργούντα Temp περίπτωσης. TC 0   70 °C  
Tj -40   85  

 

 

Συμβατότητα

• Xgsw-28040
• Xgsw-28040HP
• XGS3-24042
• XGS3-24242
• Sgs-6340-16XR
• Sgs-6340-20S4C4X
• Sgs-6341-24P4X
• Sgs-6341-24T4X
• Sgs-5220-24S2XR
• Sgs-5220-24P2X
• Sgs-5220-24T2X
• Igs-5225-20T4C2X

FAQ:

Q1: Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Το Olinkcom είναι ο κατασκευαστής των οπτικών πομποδεκτών, προσφέρει τη μεγάλη έκταση των πομποδεκτών από 155M σε 100G, συμπεριλαμβανομένου του SFP, SFP+, XFP, SFP28, QSFP+, QSFP28, CFP2 κ.λπ.

 

Q2: Έχετε την ελάχιστη ποσότητα διαταγής;

Δεν έχουμε οποιοδήποτε MOQ.

Σχετικά προϊόντα

ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΕΡΩΝ. ΠΟΣΟΣΤΟ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΜΗΚΟΣ ΚΎΜΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΑΣΗ
OLSP311XL-CD02 10Gbps 1310nm 2km
OLSP311XL-CD10 10Gbps 1310nm 10km
OLSP311XL-CD20 10Gbps 1310nm 20km
OLSP311XL-CD10S 10Gbps 1310nm 40km
OLSP551XL-CD40 10Gbps 1550nm 40km
OLSP551XL-CD80 10Gbps 1550nm 80km
OLSP551XL-CDH1 10Gbps 1550nm 100km

                                                            

Στοιχεία επικοινωνίας
Sarah

WhatsApp : +008618695187695