οπτικός πομποδέκτης 1550nmTX 1490nmRX BiDi 10G SFP+

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: OLKOPTO
Πιστοποίηση: RoHs, FCC, CE, UL etc
Αριθμό μοντέλου: OLSB541XL-CD80
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 PC
Συσκευασία λεπτομέρειες: Παλέτα μεμονωμένης συσκευασίας Η 10 PC Ή παλέτα 20 PC
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T ή δίκτυο 30 ημέρες
Δυνατότητα προσφοράς: 2k το μήνα
Ποσοστό στοιχείων: 10Gb/s Τύπος: SFP+
Tx/Rx μήκος κύματος: 1550/1490nm Απόσταση: 80km
Πηγή: Δροσισμένη συσκευή αποστολής σημάτων 1550nm EML, δέκτης 1490nm APD Λειτουργούσα θερμοκρασία: 0~70℃
Συμβατότητα: Multi-Vendor συμβατό σύστημα MSA Εφαρμογή: ● 10.3125Gbps Ethernet ● 10GBASE-LW στα 9.953Gbps ● Άλλος οπτικός σύνδεσμος
Υψηλό φως:

Οπτικός πομποδέκτης BiDi 10G SFP+

,

οπτικός πομποδέκτης 1490nm SFP+

,

BiDi 10gbe sfp+

οπτικός πομποδέκτης 1550nmTX 1490nmRX 10G SFP+

 

Συμβατός BiDi SFP+ 1550nmTX/1490nmRX 80km πομποδέκτης της Cisco SFP-10g-BX80D

 

Βασικά τεχνικά στοιχεία

 

TX μήκος κύματος: 1490 NM. Τα μέσα δακτυλογραφούν: Single-Mode ίνα (SMF)
RX Wavelenght: 1550 NM. Μέγιστη απόσταση: 80km
Υποστηριγμένο ποσοστό στοιχείων: 1.0625-10.52 GBP Υποστηριγμένες εφαρμογές: 10G κανάλι ινών (10,52 GBP), κανάλι ινών 8G (8,5 GBP), κανάλι ινών 4G (4,25 GBP), κανάλι ινών 2G (2,125 GBP), κανάλι ινών 1G (1,0625 GBP)
Συνδετήρες: Διπλό LC Τύπος συσκευών αποστολής σημάτων: Λέιζερ EML
Ελάχιστο που διαβιβάζει τη δύναμη: 0 DB Τύπος δεκτών: Φωτοδίοδος APD
Μέγιστο που διαβιβάζει τη δύναμη: 6 DB Συμμόρφωση: CE, κατηγορία 1 FDA και iec60825-1 ασφάλεια λέιζερ υποχωρητική, RoHS, sff-8431, SFP MSA
Ευαισθησία δεκτών: -21 dBm Δύναμη: +3.3V ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

 

Οπτικά χαρακτηριστικά (ΚΟΡΥΦΗ (Γ) = Β 0 έως 70 ℃, VCC = 3,13 έως 3,47)

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Τύπος Μέγιστο. Μονάδα Σημείωση
Συσκευή αποστολής σημάτων
Λειτουργούν μήκος κύματος λ 1483 1490 1497 NM  
1543 1550 1577  
Ave. δύναμη παραγωγής (που επιτρέπεται) ΣΤΡΩΣΤΕ 0   6 dBm 1
Αναλογία καταστολής δευτερεύων-τρόπου SMSR 30     DB  
Αναλογία εξάλειψης ER 8.2     DB  
Φασματικό πλάτος RMS Δλ     1 NM  
Χρόνος ανόδου/πτώση (20%~80%) Tr/Tf     50 CP  
Ποινική ρήτρα διασποράς TDP     3.2 DB  
Σχετικός θόρυβος έντασης RIN     -128 dB/Hz  
Οπτικό μάτι παραγωγής Υποχωρητικός με IEEE 0802.3ae
Δέκτης
Λειτουργούν μήκος κύματος λ   1550   NM  
  1490    
Ευαισθησία δεκτών PSEN1     -21 dBm 2
Υπερφόρτωση ΣΤΡΩΣΤΕ     -7 dBm  
Το Los βεβαιώνει PA -40     dBm  
Το Los de-βεβαιώνει Pd     -25 dBm  
Υστέρηση Los Pd-PA 0,5     DB  

 

Σημειώσεις:

1. Οι μέσοι αριθμοί δύναμης είναι πληροφοριακοί μόνο, ανά IEEE 802.3ae.

2. Μετρημένος με χειρότερο ER=9 Τζίτζιφο-12<10> 231 – 1 PRBS.

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

Υποστηρίξεις 9,95 στα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 11.3Gb/s

●Καυτό pluggable ίχνος SFP+

●Δροσισμένη συσκευή αποστολής σημάτων 1490nm EML, δέκτης 1550nm APD

●Δροσισμένη συσκευή αποστολής σημάτων 1550nm EML, δέκτης 1490nm APD

●Εφαρμόσιμος για τη σύνδεση 80km SMF

●Χαμηλής ισχύος κατανάλωση, < 1="">

 

Περιγραφές προϊόντων

OLSB541XL-CD80 συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ κορυφαίας ποιότητας EML χρήσεων με να ενεργοποιήσει το ονομαστικό μήκος κύματος στο δέκτη φωτοδιόδων 1490 NM και 1550 NM APD. Υποστηρίζει τα οπτικά διαγνωστικά DDM/DOM, με παρέχετε τις διαγνωστικές πληροφορίες για τους παρόντες λειτουργούντες όρους. OLSB541XL-CD80 λειτουργεί στην τυποποιημένη σειρά θερμοκρασίας 0°-70°C και έχει την ενιαία διεπαφή LC. Υποστήριξη SFP+ ποσοστό 1.0625-10.52 στοιχείων GBP και τέτοιες εφαρμογές όπως το κανάλι ινών 10G (10,52 GBP)|8G κανάλι ινών (8,5 GBP)|4G κανάλι ινών (4,25 GBP)|2G κανάλι ινών (2,125 GBP)|1G κανάλι ινών (1,0625 GBP).

 

Εφαρμογή

Δίκτυο χώρου αποθήκευσης

Κέντρο δεδομένων

Διασυνδέσεις καναλιών ινών πέρα από τη σπονδυλική στήλη

Διασυνδέσεις δικτύων επιχειρήσεων SAN

άλλες οπτικές συνδέσεις

Στοιχεία επικοινωνίας
Larry

Τηλεφωνικό νούμερο : 008618695187695

WhatsApp : +008618695187695