1310nm 10km οπτικός πομποδέκτης 10G SFP+

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνα
Μάρκα: OLKOPTO
Πιστοποίηση: RoHS FCC CE GS UL FDA etc
Αριθμό μοντέλου: OLSP311XL-CD10
Ποσότητα παραγγελίας min: 1PC
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο συσκευασία ή 10pcs/pallet ή 20pcs/pallet
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T ή δίκτυο 30 ημέρες
Δυνατότητα προσφοράς: 80-120k το μήνα
Συμβατό σύστημα της Cisco: SFP-10g-LR Όνομα προμηθευτών: Olinkcom
Τύπος: SFP+ Ποσοστό στοιχείων: 11.3Gb/s ποσοστά δυαδικών ψηφίων
Μήκος κύματος: 1310nm Απόσταση: 10km
Συνδετήρας: LC ντούμπλεξ DDM/DOM: Υποστηριγμένος
Υψηλό φως:

οπτικός πομποδέκτης 1310nm 10G SFP+

,

οπτικός πομποδέκτης 10km SFP+

,

πομποδέκτης 1310nm SFP+

1310nm 10km οπτικός πομποδέκτης 10G SFP+

 

Cisco SFP-10g-LR συμβατή 10gbase-LR SFP+ 1310nm 10km οπτικός πομποδέκτης DOM LC SMF

 

Περιγραφές προϊόντων

Η Cisco SFP-10g-LR που σχεδιάζεται για τη χρήση σε 10-Gigabit Ethernet συνδέει με 10km πέρα από τη SingleMode ίνα. Η χαμηλής ισχύος κατανάλωση και η μικρή λανθάνουσα κατάσταση επιτρέπουν στις συσκευές δικτύων σας για να λειτουργήσουν αποτελεσματικά, και το σε πραγματικό χρόνο έλεγχο υποστηρίξεων λειτουργίας DDM για τη θέση πομποδεκτών.

 

Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά (ΚΟΡΥΦΗ (Γ) = 0 έως 70 ℃, ΤΟΠ =-40 (I) στο Β 85 ℃, VCC = 3,13 έως 3,47)

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Τύπος Μέγιστο. Μονάδα Σημείωση
Συσκευή αποστολής σημάτων
Διαφορική ταλάντευση εισαγωγής στοιχείων VINPP 180   700 mVpp 1
Διαβιβάστε θέτει εκτός λειτουργίας την τάση VD Vcc-0,8   Vcc Β  
Διαβιβάστε επιτρέπει την τάση VEN Vee   Vee+0.8
Διαφορική σύνθετη αντίσταση εισαγωγής Rin   100   Ω  
Δέκτης
Διαφορική ταλάντευση παραγωγής στοιχείων Vout, PP 300   850 mVpp 2
Χρόνος ανόδου παραγωγής και χρόνος πτώσης TR, TF 28     CP 3
Los που βεβαιώνεται VLOS_F Vcc-0,8   Vcc Β 4
Los de-που βεβαιώνεται VLOS_N Vee   Vee+0.8 Β 4

 

Σημείωση:

1. Συνδεμένος άμεσα με τις καρφίτσες εισαγωγής στοιχείων TX. Σύζευξη εναλλασσόμενου ρεύματος από τις καρφίτσες στο ολοκληρωμένο κύκλωμα οδηγών λέιζερ.

2. Στη διαφορική λήξη 100Ω.

3. 20 – 80%. Μετρημένος με το σχέδιο πινάκων δοκιμής συμμόρφωσης ενότητας και δοκιμής της OMA. Η χρήση της ακολουθίας τεσσάρων 1 και τεσσάρων 0's στο PRBS 9 είναι μια αποδεκτή εναλλακτική λύση.

4. Το Los είναι μια ανοικτή παραγωγή συλλεκτών. Πρέπει να σηκωθείτε με 4.7kΩ – 10kΩ στον πίνακα οικοδεσποτών. Η κανονική λειτουργία είναι λογική 0 η απώλεια σήματος είναι λογική 1.

 

Οπτικά χαρακτηριστικά (ΚΟΡΥΦΗ (Γ) = 0 έως 70 ℃, ΤΟΠ =-40 (I) στο Β 85 ℃, VCC = 3,13 έως 3,47)

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Τύπος Μέγιστο. Μονάδα Σημείωση
Συσκευή αποστολής σημάτων
Λειτουργούν μήκος κύματος λ 1290 1310 1330 NM  
Ave. δύναμη παραγωγής (που επιτρέπεται) ΣΤΡΩΣΤΕ -6   0 dBm 1
Αναλογία καταστολής δευτερεύων-τρόπου SMSR 30     DB  
Αναλογία εξάλειψης ER 4 4.5   DB  
Φασματικό πλάτος RMS Δλ     1 NM  
Χρόνος ανόδου/πτώση (20%~80%) Tr/Tf     50 CP  
Ποινική ρήτρα διασποράς TDP     3.2 DB  
Σχετικός θόρυβος έντασης RIN     -128 dB/Hz  
Οπτικό μάτι παραγωγής Υποχωρητικός με IEEE 0802.3ae
Δέκτης
Λειτουργούν μήκος κύματος   1270   1600 NM  
Ευαισθησία δεκτών PSEN2     -14.4 dBm 2
Υπερφόρτωση ΣΤΡΩΣΤΕ     0,5 dBm  
Το Los βεβαιώνει PA -30     dBm  
Το Los de-βεβαιώνει Pd     -18 dBm  
Υστέρηση Los Pd-PA 0,5     DB  

 

Σημειώσεις:

1. Οι μέσοι αριθμοί δύναμης είναι πληροφοριακοί μόνο, ανά IEEE 802.3ae.

2. Μετρημένος στα ΤΖΙΤΖΙΦΑ λιγότερο από 1E-12, πλάτη με πλάτη. Το σχέδιο μέτρου είναι PRBS 231-1 με χειρότερο ER=4.5@ 10.3125Gb/s.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

Χαμηλής ισχύος κατανάλωση, < 1W="">

●Ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή οργάνων ελέγχου

●Οπτική διεπαφή υποχωρητική IEEE 802.3ae 10gbase-LR

●Ηλεκτρική διεπαφή υποχωρητική σε sff-8431

●Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: Commerical: 0 έως 70 °C

 

Εφαρμογές

10GBASE-LR/LW σε 10.3125Gbps

●10G κανάλι ινών

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Bonnie

WhatsApp : +008618695187695