Ενιαίος τρόπος 10km πομποδέκτης 25G SFP28

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: SZ Κίνα
Μάρκα: OLKOPTO
Πιστοποίηση: ISO9001,ISO14001,OHSAS18001
Αριθμό μοντέλου: OLSD ** 2XL-CD10
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Παλέτα μεμονωμένης συσκευασίας Η 10 PC Ή παλέτα 20 PC
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: TT/Net 30days
Δυνατότητα προσφοράς: 80-100K το μήνα
Αριθμός μερών: OLSD ** 2XL-CD10 Υποχωρητικός: IEEE 802.3cc
Απόσταση μετάδοσης: 10km Μήκος κύματος: CH21-60
Διασκεδασμός δύναμης: <2> Τύπος συνδετήρων: LC
Υψηλό φως:

πομποδέκτης 10km 25G SFP28

,

Πομποδέκτης ODM 25G SFP28

,

πομποδέκτης 10km SFP28

Ενιαίος τρόπος 10km πομποδέκτης 25G SFP28

 

Dell συμβατό SFP28 25G DWDM CH21-60 10km οπτικά DOM ενότητας πομποδεκτών LC SMF

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

Διπλός συνδετήρας LC

●Καυτός-pluggable δροσισμένο EML SFP28 γ-ταινία λέιζερ ίχνους

●Δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ υψηλής επίδοσης

●RoHS υποχωρητικό και αμόλυβδο

●Απόσταση μέχρι 10km σε 9/125um SMF

●Περίφραξη μετάλλων για τη χαμηλότερη EMI

●Διασκεδασμός δύναμης<2>

●Εμπορικός και επεκτείνετε τη λειτουργούσα θερμοκρασία προαιρετική

 

 

 

Εφαρμογές

25.78 ενιαία πάροδος Gb/s

●Άλλες οπτικές συνδέσεις

 

 

Περιγραφές προϊόντων

Ο single-mode πομποδέκτης OLSDxx2XL-CD10 του Olinkcom είναι ενότητα SFP28 για τα διπλά οπτικά στοιχεία

υποστήριξη επικοινωνιών μέχρι 25.78Gb/s. Είναι με το συνδετήρα καρφιτσών SFP28 20 για να επιτρέψει την καυτή ικανότητα βουλωμάτων.

Οι ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες είναι διαθέσιμες μέσω ενός Ι Γ. Έχει την ενσωματωμένη αποκατάσταση ρολογιών και στοιχείων (CDR). Αυτό

η ενότητα σχεδιάζεται για το single-mode fibe.

 

Οπτικά χαρακτηριστικά (ΚΟΡΥΦΗ (Γ) = Β 0 έως 70 ℃, VCC = 3,13 έως 3,47)

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Τύπος Μέγιστο. Μονάδα Σημείωση
Συσκευή αποστολής σημάτων
Κεντρικό μήκος κύματος λc Σύμφωνα με το ITU-τ 694,1 NM  
Κεντρικό μήκος κύματος (τέλος της ζωής) λc_EOL   λc±100pm      
Ave. δύναμη παραγωγής (που επιτρέπεται) ΣΤΡΩΣΤΕ -3   5 dBm  
Αναλογία καταστολής δευτερεύων-τρόπου SMSR 35     DB  
Αναλογία εξάλειψης ER 7     DB  
Φασματικό πλάτος RMS Δλ     0,4 NM  
Χρόνος ανόδου/πτώση (20%~80%) Tr/Tf     50 CP  
Σχετικός θόρυβος έντασης RIN     -128 dB/Hz  
Δέκτης
Λειτουργούν μήκος κύματος λ 1529   1565 NM  
Ευαισθησία δεκτών PSEN     -14 dBm 1
Υπερφόρτωση ΣΤΡΩΣΤΕ +2     dBm  
Το Los βεβαιώνει PA -30     dBm  
Το Los de-βεβαιώνει Pd     -14 dBm  
Υστέρηση Los Pd-PA 0,5   5 DB  

 

Σημειώσεις:

1.Measured με το ποσοστό στοιχείων σε 25.78Gb/s, ER=7dB, Tc=25degC, ΤΖΊΤΖΙΦΑ λιγότερο από than5E-5 με prbs231-1.

 

 

Περισσότερες λεπτομέρειες των προϊόντων μας:

Υψηλά αξιόπιστα οπτικά συστατικά και άριστο σχέδιο

1. Λέιζερ DLB και φωτοδίοδος ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ

2. Παχύ χρυσό δάχτυλο

 

3. Η καλύπτοντας σκληρή χρυσή Shell

 

Οικονομικώς αποδοτική και αξιόπιστη μετάδοση

Πλήρως δοκιμασμένος για τη συμβατότητα στους αντιστοιχημένους διακόπτες μας.

 

Όλες οι ενότητές μας έχουν 3 έτη εξουσιοδότησης!

Στοιχεία επικοινωνίας
Kathy

WhatsApp : +008618695187695